KONST / Litografier / Färglitografi 13878457
*
nr 1387 8457
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Par. Signerad, numrerad 72/290. Motivet: 52x39 cm, yttermått inklusive ram: 70x55cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 mars 2021
kl 20:46:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/3 08:49:16
1
1.000 kr
29/3 20:39:27
2
1.200 kr
29/3 20:41:37
1
Vinnande bud
29/3 20:41:56
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Cecilia Sikström
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Läs mer om Cecilia Sikström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia sikström färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad par svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49
*
Cecilia Sikström
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Läs mer om Cecilia Sikström
nr 1387 8457
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Par. Signerad, numrerad 72/290. Motivet: 52x39 cm, yttermått inklusive ram: 70x55cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/3 08:49:16 | 1 | 1.000 kr |
29/3 20:39:27 | 2 | 1.200 kr |
29/3 20:41:37 | 1 | Vinnande bud |
29/3 20:41:56 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Cecilia Sikström
Cecilia Sikström, svensk mÃ¥lare och grafiker född 1962 i Lycksele.Läs mer om Cecilia Sikström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia sikström färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad par svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49